Karta walk gali KSW 51 w Zagrzebiu

Fani z pewnością będą szczęśliwi z informacji którą podała organizacja ksw. Ksw 51 zaplanowana została na 9. Listopada w Chorwacji na Arenie Zagreb. Organizacja ksw następny raz fascynuje wspaniałą listą pojedynków i wojowników mma którzy będą konkurować na najbliższej gali.

Starcie wieczoru to wielka bitwa w kategorii ciężkiej w jakim Mariusz Pudzianowski walczyć będzie z Erko Junem. Dla reprezentanta z Bałkanów pojedynek z byłym strongmanem z pewnością będzie najtrudniejszym dotychczasowym wyzwaniem w ksw. Erko wygrywał i pokonywał jak dotąd Popka Monstera, Tomasza Oświecińskiego ale też Akopa Szostaka.

Dla Pudzianowskiego starcie w trakcie gali ksw 51 to powrót po dwóch przegranych pod rząd – z Karolem Bedorfem jak także Szymonem Kołeckim. Na gali ksw 51 online będziesz mógł też obejrzeć 8 różnych innych walk w tym też ogromny hit w jakim Borys Mańkowski zawalczy z Vaso Bakoceviciem. Gala konfrontacji sztuk walki 51 będzie pokazywana w aplikacji ppv a live stream online dostępna będzie na kanale ksw ppv tv w telewizji ale także internecie.

KSW 51 na żywo. Transmisja na żywo online i kanały na żywo stream

Gale organizacji ksw cechują się dużym zainteresowaniem kibiców ksw, którzy zapełniają największe hale w Polsce i Europie. Duża liczba użytkowników wybiera jednakże szansę obejrzenia gal organizacji ksw transmisje online oraz w tv dzięki płatnym platformom ppv ale także darmowym relacjom z wybranych gal.

W teraźniejszych czasach, kiedy ludzie niesłychanie chętnie korzystają z sieci internet i najnowszych rozwiązań technologicznych, niesłychanie powszechne stają się transmisje live online. Kibice korzystający z internetu niesłychanie regularnie szukają wiadomości o tym jak i gdzie śledzić mecze sportowe poprzez Internet. Podobnie jest w wypadku gal konfrontacji sztuk walki, jakie są szczególnie chętnie oglądanymi transmisjami stream w internecie.

Polska organizacja ksw mma w ubiegłych latach przyzwyczaiła nas, że wybrana gala jest nieodpłatna czyli transmitowana na głównym kanale polsatu. Galę KSW 51 będziesz mógł śledzić w płatnym kanale stream Ksw ppv oferowanym przez internet za pośrednictwem strony online, ale także w cyfrowym polsacie jak również w wybranych tv kablowych.

KSW 51 w pay-per-view czy za darmo? Jak i gdzie wykupić dostęp?

Oficjalny kanał KSW TV to na ten moment jedyne miejsce w którym legalnie i w najwyższej jakości HD będzie można obejrzeć transmisję live online ale także w telewizjach z gali KSW 51. Transmisja w płatnej aplikacji ksw 51 ppv będzie udostępniona dla użytkowników z Polski ale też tych będących poza granicami kraju. Dlatego też osoby wyszukujące wiedzy o tym czy udostępniona będzie transmisja stream z ksw za free, informujemy że najbliższa gala nie będzie udostępniana za darmo.

Ażeby wykupić możliwość oglądania i dostęp do ksw live trzeba wejść na serwis internetowy internetową ksw tv a także założyć konto. Potem można wyszukać formę płatności a także walutę (prócz zł PLN udostępniane są dodatkowo dolary USD, euro EUR ale także funty GBP). Po poprawnej rejestracji i zakupieniu zamówienia, osoba po chwili pozyska stream do najbliższej hitowej gali transmitowanej przez ksw tv. Oprócz transmisji live osoba może w momencie oglądania przewijać live stream a także włączać pauzę, dlatego też nie straci nawet chwili z całej gali. Dodatkowo wykupując transmisję ppv do transmisji online, przez 72 godziny po zamknięciu hitowej gali klient może odtworzyć pełną transmisję na żywo.

Karta walk gali KSW 51

Jak już wspomnieliśmy na hitowej gali organizacji KSW 51 uda się obejrzeć aż 9 walk w których kilka zapowiada się niezwykle interesująco z racji na to, że konfrontować się będą najważniejsi zawodnicy ksw należący do ksw. Na konfrontacji sztuk walki 51 na żywo będzie można oglądać konkurencje z udziałem takich wojowników ksw jak Mariusz „Pudzian” Pudzianowski, Erko Jun i Borys Mańkowski a w kilku z przewidzianych rywalizacji stawką będzie pas czempiona. Prezentujemy pełną aktualną listę konfrontacji w ksw przewidzianych na gali KSW 51: Pudzianowski – Jun, Mańkowski – Bakocević, Racić – Stasiak, Pejić – Torres, Ilic – Kęsik, Delija – Stojnić, Erslan – Rodriguez, Szymański – Janicić, Kaszubowski – Rakas, Przybysz – Krusić.

Polecany artykuł: Sprawdź bukmacherów internetowych zarejestrowanych w Polsce i typuj KSW!


Tagged With :

Dodaj komentarz