4.7 / 5.0 Freebet 25 PLN i Bonus 1000 PLN Typuj

STS zakłady bukmacherskie

  • bukmacher od 1997 r.
  • szeroka oferta zakładów
  • wysokie kursy
  • transmisje na żywo
  • bogaty wybór zakładów live
  • darmowy bonus
  • bonus na start

STS to Polski bukmacher działający od 1997 roku. Firma przez pierwsze lata swojej działalności oferowała dla swoich klientów zakłady bukmacherskie w punktach stacjonarnych zlokalizowanych w całej Polsce. W momencie gdy Internet stawał się coraz popularniejszym medium, STS zdecydował się na wprowadzenie swojej oferty do Internetu. Wówczas każdy klient bukmachera zyskał możliwość obstawiania wydarzeń sportowych i zakładów bukmacherskich przez Internet.

STS zakłady bukmacherskie

W dzisiejszych czasach bardzo popularne stały się też zakłady na żywo, czyli typowanie wydarzeń sportowych w trakcie gdy są one rozgrywane. STS każdego dnia oferuje setki a nawet tysiące meczów, które dostępne są do obstawiania na żywo.

Co więcej – z części meczów dostępnych w ofercie zakładów live, STS oferuje też transmisje na żywo. W wielu przypadkach można więc na ekranie komputera lub urządzenia mobilnego, jednocześnie oglądać mecz i typować go na żywo.

Całkowicie darmowy zakład i bonus na start - graj na www.sts.pl
Odbierz bonus w STS

Rejestracja i bonus w STS

Rejestracja konta w STS trwa kilka chwil a zakładając konto teraz możesz otrzymać darmowy zakład o wartości 29 złotych i bonus od depozytu aż do 1200 złotych. Wystarczy podać kod promocyjny SPORT29PLN

Samo założenie konta jest bardzo proste – wystarczy wypełnić formularz na stronie STS i potwierdzić rejestrację klikając w link aktywacyjny w powitalnym e-mailu od STS.

Całkowicie darmowy zakład i bonus na start - graj na www.sts.pl
Odbierz bonus w STS