4.9 / 5.0 Freebet 20 PLN, Cashback 120 PLN, Bonus 1000 PLN Typuj

Fortuna zakłady bukmacherskie

  • bonus od depozytu
  • bogaty wybór zakładów
  • zakłady live i transmisje
  • wysokie kursy
  • wirtualne sporty
  • freebet i cashback
  • wirtualne sporty
  • liczne promocje dla użytkowników

Fortuna to jednostka bukmacherska w której prócz zakładów sportowych i zakładów live, proponowane są także zakłady społeczne oraz polityczne. Fortuna posiada obecnie możliwość zakładów przez Internet, a także aplikację. Również warto nadmienić, iż Fortuna jest ponadto stacjonarnym bukmacherem, jaki ma w całej Polsce własne punkty przyjmowania zakładów. Zobacz jacy są najlepsi bukmacherzy!

Fortuna zakłady bukmacherskie

Nazwa powstała w 1997 roku natomiast od października 2010 r akcje FORTUNA notowane są na warszawskiej GPW. Od początku 2014 roku Fortuna stała się strategicznym sponsorem Legii Warszawa. Kontrakt został zatwierdzony na 3 następne lata. Spółka bierze udział również w innego typu wydarzeniach sportowych i piłkarskich w Polsce sponsorując FORTUNA Cieszyński Bieg, konkursy siatkówki plażowej PLAŻA OPEN, szkółkę futbolową Ireneusza Kościelniaka LUKAM 2012 i inne konkursy.

Bonus bez depozytu, zakład bez ryzyka i bonus powitalny - graj na www.eFortuna.pl
Odbierz bonus w Fortunie

W Fortunie można realizować płatności korzystając spośród bezpośrednich przekazów bankowych. Lista dostępnych bankó jest wielka i z pewnością też Twój bank jest dostępny i znajduje się na liście dostępnych. Wystarczy wyszukać wielkość depozytu, a dodatkowo bank z którego preferujemy zrobić wpłaty. Następnie płatność przebiega w taki sam sposób gdy dokonuje się innych przelewów.

Bookmaker ten jest z pewnością godny polecenia. Na lokalnym rynku wykreował znaną nazwę na przestrzeni dużej ilości lat, natomiast w ostatnim czasie sponsorując Legię Warszawa znacznie zyskał na popularności. Spółka posiada dużą ofertę na polskie rozgrywki, ale również inne ligi europejskie i wydarzenia na szczeblu globalnym.

Bonus powitalny i kod promocyjny

Fortuna na początek dla wszelakiego nowego gracza proponuje gratisowy zakład bez ryzyka a także bonus powitalny od peirwszego depozytu. Wystarczy otworzyć konto i od razu wolno zarabiać z obu promocji.

1. Utwórz konto na eFortuna.pl

2. Uzyskaj darmowy zakład i bonus od wkładu

3. Graj bez ryzyka i za darmowe pieniądze!

 

Bonus bez depozytu, zakład bez ryzyka i bonus powitalny - graj na www.eFortuna.pl
Odbierz bonus w Fortunie