Bukmacher fame mma

Wielkimi krokami zbliżamy się do gali Fame MMA 5. Odbędzie się ona już 26 października. W związku z tym warto przeanalizować  walki, których zestawienia zostały ogłoszone, co stanie się przydatne podczas obstawiania walk na stronie oficjalnego bukmachera Fame MMA- lvbet.pl

Jaki bukmachera na Fame MMA?

Rozpocznijmy od walki wieczoru. Szymon „Isamu” Kasprzyk zmierzy się z Marcinem „Rafonixem” Krasuckim. Faworyt tego starcia może być tylko jeden. Popularny „Isamu” z przytupem przywitał się z nową federacją. Po bardzo dobrym pojedynku pokonał DeeJayPallaside. Identycznym „rekordem” pochwalić może się „Rafonix”. Mimo wszystko jego walka z Danielem Zwierzyńskim zakończyła się kontuzją „Magicala”, więc jego triumf nie jest całkowicie miarodajny. Dodatkowo Szymon Kasprzyk dysponuje znacznie lepszymi warunkami fizycznymi. Pozostaje nam jedynie czekać jakie kursy na zwycięstwo „Isamu” zaprezentuje nam bukmacher Fame MMA. Warto dowiedzieć się też gdzie i jak można typować zakłady bukmacherskie online a dla odważniejszych warto zaryzykować nokaut już w pierwszej rundzie.

Drugim starciem będzie konfrontacja o pas kategorii średniej. Marek „AdBuster” Hoffman vs Marcin Malczyński. Powinna być to znacznie bardziej wyrównana walka. Marcin Malczyński nie ukrywa, że już od lat ma kontakt ze sportami walki i zapowiada, że będzie doskonale przygotowany fizycznie. Mimo wszystko stres związany z jego pierwszym wejściem do oktagonu może nieco pokrzyżować plan taktyczny zawodnika. Z drugiej strony AdBuster jest po swojej zwycięskiej walce z Dawidem Ozdobą. Nie obyło się bez kontrowersji, ale finalnie został on triumfatorem. Co do jego umiejętności czysto sportowych nikt nie powinien mieć większych zastrzeżeń. Czeka nas starcie dwóch dobrze przygotowanych zawodników, a o końcowym wyniku może zadecydować forma dnia.

Bukmacher na zakłady bukmacherskie

Występ Marcina poprzedzi jego brat- Dawid. O pas kategorii półsredniej zawalczy z Tomkiem Olejnikiem. Ponownie mamy zdecydowanego faworyta, oraz typowego underdoga. Malczyński po swoich wygranych dysponuje już sporym doświadczeniem w klatce. Ponadto wiadomo, że nie odpuszcza on treningów i charakteryzuje się profesjonalnym podejściem do każdej walki. O Olejniku nie wiemy za wiele w kontekście sportowym. Jedno jest pewne- jego zwycięstwo traktowane będzie jako olbrzymia sensacja. Legalny bukmacher LV BET to jeden z bukmacherów od którego można odebrać bonus bez depozytu całkowicie za darmo, bez konieczności dokonywania depozytu i pierwszej wpłaty.

Na koniec walka, która z pewnością wzbudzi najwięcej emocji. Piotr „Bonus BGC” Witczak  skonfrontuje się z Marcinem Najmanem. W teorii ten drugi powinien być uznany za faworyta. W teorii. „El Testosteron” był przecież profesjonalnym bokserem, swego czasu nawet mistrzem europy. Wszyscy jednak zdajemy sobie sprawę z wyczynów Najmana. Jego poczynania w MMA właściwie ciężko nazwać karierą. Ostatni pojedynek z Trybsonem pokazał w jaki dołku aktualnie znajduje się Najman. Bonus BGC również nie porywa swoim rekordem. Po ostatniej porażce wyjechał na obóz i jak widzimy z jego mediów społecznościowych wziął się do roboty. Mimo wszystko jego forma będzie całkowitą niewiadomą. Ciężko orzec werdykt tego pojedynku. Myślę, że o wyniku zadecyduje przypadek i zdarzenia losowe jak kontuzje.

Gala Fame MMA 5 zapowiada się ciekawie. Bukmacher Fame MMA już niedługo zaprezentuje kursy na poszczególnych zawodników. Wtedy też gala stanie się również doskonałą formą zarobku.

Tagged With :

Dodaj komentarz